O nás M-35 | RODINNÉ DOMY PROJEKTY

M-35 a informace o firmě

projekty rodinných domů m35 rysovaci prkno projekty rodinných domů m35 kalkulačka SHARP

Založení firmy se zaměřením na projekty rodinných domů proběhlo v roce 2000. Od té doby jsme vytvořili řadu projektů pro mnoho spokojených klientů - jednalo se o novostavby rodinných domů, rekonstrukce, přístavby, nástavby. Nejzajímavější z nich si můžete prohlédnout v naší galerii.

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle nebo e-mailu, uvedených níže na této stránce nebo v sekci kontakty.

Zabezpečíme pro Vás dokumentaci staveb pro úroveň územního řízení, stavebního povolení, ohlášení, včetně všech profesí. Individuální přístup pro zájemce o rodinné domy a o projekty rodinných domů, rekonstrukce objektů, adaptace, nástavby, vestavby. Materiály klasické i dřevostavby a roubenky. Provedeme veškerou inženýrskou činnost, odborné poradenství, stavebně technický průzkum, můžeme stavebníkovi rovněž nabídnout stavební dozor. Zájemcům o novostavbu rodinného domu s vlastními typovými projekty provedeme poradenství při výběru projektu a navrhneme vlastní osazení rodinného domu do terenu na pozemek stavebníka, zajistíme kompletní inženýrskou činnost pro získání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Zájemcům o individuální řešení zpracujeme individuální projekty rodinných domů či studie dle přání zákazníka. Máme též zkušenosti s projednáváním a umisťováním staveb v chráněné krajinné oblasti CHKO Český ráj, CHKO Krkonoše, CHKO Jizerské hory.

S odkazem na polohu sídla vyplynula časem působnost naší firmy pro regiony - Středočeský kraj - převážně Mladá Boleslav, Královéhradecký kraj - oblast Jičín, Liberecký kraj - oblast Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou, částečně rovněž hlavní město Praha.

projekty rodinných domů m35 rysovaci potreby projekty rodinných domů m35 priloznik

Pro stavebníky a zájemce o pasívní a nízkoenergetické domy a zejména o jejich větrání, můžeme dále nabídnout projektové práce a činnosti týkající se vzduchotechniky a klimatizace, odvětrání, odsávání, řízené odvětrání s rekuperací vzduchu. Jedná se o návrh propracovaného systému větrání, teplovzdušného vytápění rodinných domů, či chlazení, s vysokým důrazem na šetření energií pomocí rekuperace vzduchu. Kliknutím na odkaz se dostanete na samostatné stránky: http://www.vzduchotechnika-klimatizace-m35.cz/.

Pro spokojenost našich klientů a zákazníků je z naší strany činěno maximum - nabízíme vstřícné jednání, důkladné a podrobné konzultace před veškerou činností, časovou fexibilitu, možnost nás kontaktovat prakticky kdykoliv.